Warning: Undefined array key "icon" in /data/web/virtuals/95720/virtual/www/domains/jaletim.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/elements-print.php on line 2724

Warning: Undefined array key "icon" in /data/web/virtuals/95720/virtual/www/domains/jaletim.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/elements-print.php on line 2724
Jak se v 8 krocích připravit na cestu letadlem

Jak se v 8 krocích připravit na cestu letadlem

aneb ,,Sbohem, otravná cestovní horečko!”

0
čtenářů
už si stáhlo e-book

Máte před sebou let a chcete se na něj připravit v klidu a pohodě?

Přemýšlíte nad tím, co všechno je potřeba před odletem zařídit?

Zajímá vás, co si vzít s sebou do letadla? Co si na cestu zabalit?

 Stáhněte si ZDARMA osobního průvodce vaší předletovou přípravou

🔒 Váš kontakt je u mě v bezpečí.

Co vás v e-booku čeká?

  • Odpovědi na zásadní otázky: Co všechno je třeba do odletu zařídit? Co si mám vzít s sebou? Na co nezapomenout? A na co si dát pozor?
  • Jednotlivé kroky chronologicky seřazené
  • Praktické tipy a osobní vychytávky
  • Užitečné internetové odkazy
  • Speciální bonus na závěr :)

Jak to vypadá uvnitř...

Ohlasy čtenářů

Na ebook Lucie jsem byla zvědavá. Trávím totiž poslední tři roky v Anglii, kde pracuji jako pečovatelka. Několikrát do roka létám za rodinou a když bych to měla spočítat, tak se to letos vyšplhalo k číslu 14. Ebook a jeho obsah mě nezklamal, naopak. Jsou zde přehledně a jasně vysvětleny všechny důležité věci, které je dobré před odletem mít na paměti. Sama jsem tyto informace sbírala postupně a kdybych měla toto k dispozici před třemi lety, byla bych si ušetřila plno starostí. Ještě teď mám v živé paměti, jak jsem letěla do Velké Británie poprvé a v autobuse na letiště zažila stres. Nevěděla jsem, zda je UK součástí Shenghenského prostoru a tudíž na jaké zastávce mám na letišti vystoupit. Letadlo jsem naštěstí stihla, dodržuji to, být minimálně 2 hodiny před odletem už na letišti. Zrovna minule něco podobného zažíval párek z Anglie. Byli rádi, když jsem jim poradila. Do UK vždy z Terminálu 1. :) Nové pro mě byly informace o cestách do vzdálených zemí a rady ohledně včasného očkování. Tento ebook bych všem určitě doporučila. Vytisknout a schovat do kufru, oživit co je potřeba připravit před dalším letem.
Adéla Kubešováautorka projektu S radostí do Anglie, www.adelakubesova.cz
Milá Lucko, tímto Ti moc a moc děkuji za vytvoření webových stránek jaletim.cz. Letos mám poprvé cestovat letadlem a teprve po přečtení Tvého e-booku a úžasných článků na webu přestávám mít z cesty letadlem obavy a naopak se na ni moc těším. Tvé informace jsou výstižné, přesné a hlavně praktické. Určitě je doporučuji všem, kteří poletí. Ještě jednou velké díky za to, že při Tvém velice náročném povolání i tímto způsobem pomáháš druhým. Přeji krásné dny a samé usměvavé cestující!
Radka Divíškováředitelka ZŠ
Milá Lucie, dnes jsem "použila" Vaše rady k odletu, který se v mém případě koná 30.9., a to do destinace Mar Menor ve Španělsku. Letěla jsem naposledy před 35 lety, od té doby se hodně změnilo a Vaše rady mě opravdu uklidnily a pomohly. Děkuji za ně. Pochopila jsem , že je potřeba dbát na detaily, ale mít nadhled.:-). Ještě jednou děkuji.
Věra Vobrováspokojená čtenářka ze Žatce
Hezký den, moc děkuji za opravdu přínosný e-book o cestování letadlem. Pomohl mi se v tom všem jednodušeji zorientovat :) Brzy mě čeká můj první let, který není zrovna nejkratší, takže děkuji za všechny tipy a triky ;) Mějte se hezky.
Lucka Masaříková
Dobrý den, Lucie, před několika měsíci jsem narazila na Vaše internetové stránky a dodatečně bych Vám za ně, resp. za Váš eBook, ráda poděkovala.
Soňa Kotyzová
Dobrý den Lucie, zdravím srdečně a musím napsat, že to byl vynikající nápad založit e-book. Již jsem vás pochválila na faceboku, ale musím ještě jednou na váš mejlík. Výborný nápad !!!! Vaši krásnou příručku by si měl přečíst každý, i přesto, že se mnozí tváří jako ostřílení klienti. Přeji vám hodně čtenářů, moc krásně napsané a hlavně pokračujte !!!!!!! Jste báječná. Moc vás zdravím a přeji všechno dobré.
Libuše Bohuslavická
Dobrý den, díky za návod pro cestování. Letím sice už podruhé, ale opět jsem zde nalezla pár věcí, které se mi hodí. Byl to skvělý nápad tohle vytvořit. Ještě jednou děkuji a mějte se moc hezky.
Slávka Franěcová
Dobrý den, chtěl bych Vám prosím Vás napsat, že se mně líbila Vaše kniha o létání. Je v ní mnoho užitečných informací a je hezky napsaná.
JUDr. Petr Šulc

Cestujte letadlem s nadhledem a bez zbytečných starostí :)

  • Chci vědět, co si vzít na cestu do letadla
  • Chci být v klidu při létání
  • Chci si šetřit zdraví a peníze při cestě na dovolenou

🔒 Váš kontakt je u mě v bezpečí.