Příběh letušky Luci

Létání je mou vášní od malička a profesí již přes 13 let. Mým cílem je usnadnit lidem cestování letadlem do té míry, že si ho budou užívat naplno jako já.

 

„Letecký svět je jako droga: omamný, vzrušující a hlavně … těžce návykový.“

I já jsem mu podlehla a létám v tom až po uši, už přes třináct let.

 

Věřím, že i vy si ho zamilujete - že budete nadšeně počítat nalétané kilometry a naplno si užívat vaše cestování nad oblaky! A já vám s tím s radostí pomohu :)

Ale hezky popořadě… Jak to vlastně všechno začalo? Nitka mého příběhu se začala odvíjet v časech capartích:

Už jako malou holku mě fascinovalo vše, co mělo křídla, co se vznášelo, plachtilo, létalo - motýli na louce, dravci na nebi, malá vrčící letadla nad hlavou. Když jsem povyrostla, začal mě brát s sebou taťka na letecké dny (Roudnice nad Labem, Hradec Králové, Kbely, staré letiště Ruzyně). Na ten ohlušující řev motorů stíhaček, typickou vůni kerosinu a sílu velkých strojů se nedá zapomenout! S láskou k tomuto světu jsem se asi už narodila.

Lulu_letadlo_1990-upr.2

 

Jak však šel čas, tak se má pozornost odklonila jiným směrem – studium, tanec a člověk by málem na létání „zapomněl“. Ale nic se v životě neděje náhodou a některé věci se jen na chvíli schovají, aby se pak mohly objevit v plné síle a rozkvést :)

Díky úsměvným „náhodám“, které se mi během studií na VŠ v rychlém sledu udály (to je na samostatné vyprávění, o tom třeba někdy příště), se má vášeň zhmotnila a dostala zcela konkrétní podobu: stala jsem se letuškou. Začala jsem objevovat svět dopravního létání… A právě ten se stal mou pověstnou drogou. Tou, která mi doteď nedá spát a táhne mě vzhůru zas a zas.

 

P1000395-2 upr. 2

 

Za těch 13 let strávených v „trubce“ (jak my létající říkáme) jsem poznala, jak rozdílně cestování v letadle lidé vnímají, jak rozdílně se cítí a prožívají ho – od velkého strachu, obav, až po nadšení a užívání si každé minuty nad zemí :)

Kolikrát si říkám, jak by stačilo vědět pár věcí, tipů, být o trochu více připraven, a člověk-cestující by si ušetřil tento nevítaný stres, nervozitu, obavy apod. Tatam by byla zbytečná nedorozumění, či dokonce nepříjemné zdravotní problémy, které se mohou nastartovat již před letem a poté vyvrcholí na samotné palubě letadla.

 

P1010061-2 na web

 

A nejen proto bych se s vámi ráda o něco podělila... O co konkrétně? Právě o tu radost a lehkost. Ukážu vám, že cestování letadlem MŮŽE BÝT a JE navýsost příjemná záležitost. Rychle zapomenete na to, co znamená „cestovní horečka“ a předletový stres, budete se cítit komfortně a jistě – před letem, během letu i po něm. Provedu vás bezpečně úskalími vaší osobní předletové přípravy, podělím se s vámi o své zkušenosti z různých typů letů, poradím vám, co a jak udělat, abyste si užili nejen let samotný, ale abyste se cítili odpočatí a uvolnění i po něm.

 

Vždyť vaše dovolená začíná ještě před prvním zaburácením leteckých motorů, tak ať si ji užijete naplno hned od prvních okamžiků!

 Tímto vás zvu na palubu … welcome on board!

JáLetím… A co vy? Poletíte se mnou? :) ✈️ 

 

Profilovka

Poleťte se mnou :)