Stáhněte si zdarma e-book:

Jak se v 8 krocích připravit na cestu letadlem

Sledujte Luci v médiích

Pořad Mejkap - TV Óčko

20.6.2016 [televizní reportáž], úvod + můj výstup v čase 00:13-04:00

Můj první mediální počin před kamerou. V pořadu Mejkap na TV Óčko jsem lidem ukazovala, jak se jako letuška líčím do práce … a to pěkně do detailů ;) Byla to krásná zkušenost a zábava!

Šťastný let! (technologie – gadgety do letadla) - časopis Forbes

srpen 2016 [článek], str. 104-105

Napsat článek na téma „Vychytávky a mobilní aplikace, které vám usnadní cestu letadlem“ … žádný problém :) Najdete ho v tištěné verzi časopisu Forbes ze srpna 2016 a má název „Šťastný let! (technologie – gadgety do letadla)“.

V sedmém nebi a ve vývrtce. Čím letušky (ne)naštvete - web Forbes.cz

14.11.2016 [článek]

A ještě jeden článek pro Forbes, tentokrát pro internetovou verzi časopisu. Zamyšlení nad tím, jaké to vlastně je cestovat letadlem z pohledu letušky. 5 situací, kdy doslova létám v sedmém nebi + 5 situací, kdy naopak letím do vývrtky ;)

Jak zkrotit JET LAG? Aneb jak se vypořádat s časovým posunem a spánkem - web TravelBible.cz

13.12.2016 [článek]

Velmi, velmi důležité téma pro cestování letadlem jsem zpracovala pro projekt Travel Bible. Týká se cestovatelského fenoménu jménem jet lag („Jak zkrotit jet lag? Aneb jak se vypořádat s časovým posunem a spánkem“).

Bonusový rozhovor pro web MladýPodnikatel.cz

6.4.2017 [videorozhovor]

Bonusový rozhovor o tom, jaká je doopravdy práce letušky a exkluzivně také o strachu z létání (co je na jeho pozadí a jak se s ním dá pracovat) pro projekt MladýPodnikatel.cz + můj osobní vzkaz cestujícím.

Reportáž pro web MladýPodnikatel.cz

6.4.2017 [videorozhovor]

Naprosto otevřený rozhovor a má doposud největší osobní videozpověď na jeden zátah. O tom, proč se s takovým zápalem věnuji mému projektu www.jaletim.cz, v čem vidím jeho hlavní smysl a jak konkrétně má lidem pomoci. Rozhovor, který má pro mě velký význam! :)